KS15 - NOWY jeszcze mocniejszy napęd łańcuchowy 

 

 

KS15 dzięki swoje olbrzymiej sile (1500N) doskonale nadaje się do zastosowań w dużych i ciężkich oknach dachowych. Bardzo duża szybkość działania pozwala uzyskać pełen wysuw łańcucha o długości 1000mm już w 60 sekund. Technologia 3 krotnego zawinięcia łańcucha wewnątrz obudowy, pozwala maksymalnie zmniejszyć wymaganą ilość miejsca na ościeżnicy w celu montażu napędu. Dodatkowo aluminiowa obudowa i chromowane wykończenia idealnie komponują się z każdym wnętrzem. 

KS4 - NOWA wersja napędu z bardziej elastycznym łańcuchem

 

 

Nowy wariant siłownika KS4 dzięki zwiększonej elastyczności łańcucha oraz kompaktowej budowie idealnie pasuje do montażu w wąskich klapach wentylacyjnych nawet o szerokości 170mm, w których jesteśmy w stanie uzyskać kąt otwarcia do 90°

Targi Fensterbau Frontale 2018 już za nami. Ekspozycja obfitowała w wiele nowości, których nie mogło zabraknąć na stoisku firmy Aumüller dzięki czemu cieszyło się one dużą frekwencją odwiedzających.

 

Nasi partnerzy z firmy Aumüller zaprezentowali między innymi najnowsze napędy, które już wkrótce pojawią się w naszej ofercie. Na stoisku zagościły również takie nowości jak bezprzewodowe przyciski oddymiania czy też moduły rozszerzeń do centrali EMB8000 pozwalające między innymi wysterować klapy oddymiające zasilane napięciem 230V AC.

 

 

 

FVU - NOWA seria napędów ryglujących

Rodzina napędów ryglujących FVU charakteryzuje się kompaktową budową. Wymiary obudowy FVU to zaledwie 25x25x405mm, dzięki czemu napęd można bez problemu zamontować wewnątrz profili okiennych oraz doskonale prezentuje się przy montażu nawierzchniowym. 

 

Niewielkie gabaryty napędów to nie jedyny z atutów FVU. Każdy z napędów posiada siłę 600N oraz pozwala odryglować okno zaledwie w 3 sekundy. 

TARGI FENSTERBAU FRONTALE 2018 JUŻ ZA NAMI 
28 marca 2018

tel. 574 234 675

ul. Niborska 6

51-428 Wrocław

biuro@bro-dan.pl